en
 
 
 
 
 • More

  پیشرانه بنزینی 2 لیتری GDi تركيبي از يك پيشرانه الكتريكي و يك پيشرانه بنزيني است، كه قادر به توليد توان 156 اسب بخار در 6000 دور در دقيقه و گشتاور 189 نيوتن متر در 5000 دور در دقيقه و با مصرف سوخت سبز به میزان 4.7 در هر 100 کیلومتر است.

 • More

  توان موتور الکتریکی حداكثر توان موتور الكتريكي پيشرانه هيبريد نيز 38 كيلووات معادل 51 اسب بخار در 1770-2000 دور در دقيقه و حداكثر گشتاور موتور الكتريكي 205 نيوتن متر در 500-1770 دور در دقيقه است.

 • More

  باتری لیتیومی ظرفيت باتري ولتاژ بالاي اپتيما هيبريد 270 ولت و با توان 1.62 كيلو وات ساعت است كه به صورت خودكار توسط موتور الكتريكي ، موتور بنزيني و سيستم ترمز احيا كننده در مواقع مورد نياز شارژ مي شود.

 • More

  احیا باتری خودرو در ترمزگیری چنانچه راننده به صورت لحظه اي اقدام به شتابگيري خودرو و فشردن ناگهاني پدال گاز نمايد ، پيشرانه بنزيني نيز به همراه پيشرانه الكتريكي وارد مدار مي شود و قواي محركه خودرو از دو منبع قدرت بنزيني و الكتريكي تامين مي شود. این امر کمک به شارژ مجدد باتری شده و در نتیجه آن عملکرد خودرو بالا می رود.

 
 
 • More

  سیستم هوشمند صندوق عقب عملکرد این سیستم بدین گونه است که تنها با نزدیک بودن سوئیچ خودرو، درب صندوق عقب در کمتر از 3 ثانیه باز شده و دسترسی کامل به فضای صندوق عقب را خواهید داشت.

مانیتور اطراف خودرو (AVM)
چهار دوربین در این خودرو وجود دارد که یک دید ۳۶۰ درجه واقعی همراه با صفحه نمایش چند قسمتی قابل انتخاب از جلو، عقب و کنار خودرو به شما می‌دهد. بنابراین شما می‌توانید دید بهتری داشته باشید. همچنین با توجه به اینکه همه اجسام ثابت نیستند مانند (سبدهای خرید و غیره) سیستم تشخیص اشیاء متحرک مواظب اطراف خودرو جوک شماست و با اعلام هشدار اشیاء متحرک اطراف خودرو به شما کمک می‌کند.
مانیتور اطراف خودرو (AVM)
سیستم تولید صدای مجازی موتورهای هیبرید (VESS)
با توجه به اینکه موتور خودروهای هیبریدی بی سروصدا هستند، به صورت مجازی برای جلب توجه عابرین پیاده و جلوگیری از تصادفات ناشی از آن صدای موتور تولید می کنند.
سیستم تولید صدای مجازی موتورهای هیبرید (VESS)
سیستم کمکی پارک (PAS)
از این سیستم در جهت پارک ایمن و مطمئن بهره می بریم، این سیستم با استفاده از سنسورهای اولتراسونیک نصب شده بر روی ضربه گیر جلو و عقب برای جلوگیری از هر گونه موانعی در هنگام حرکت در فضاهای تنگ و باریک مورد استفاده قرار می گیرد.
سیستم کمکی پارک (PAS)
تشخیص نقطه کور (BSD)
BSD از سنسورهای رادار برای نظارت بر خودرو اپتیما هیبرید استفاده می کند و راننده را از اجسام و خودروهایی که در نقطه کور او قرار دارند با خبر می‌کند.
تشخیص نقطه کور (BSD)