en
 

مجموعه اي از آيتم هاي فوق العاده را به زندگي خود بيفزاييد

شايد تا کنون به اينکه مجموعه اي از نوآوري، تکنولوژي عالي و سبک استثنايي در يک خودرو سواري گردهم آمده باشد فکر نکرده بوديد. اما نهايتاً، انجام پذيرفت. با سراتو جديد به تصورات خود رنگي حقيقي بدهيد.افزايش ارگونومي براي کنترل حداکثري
افزايش ارگونومي براي کنترل حداکثري
طراحي ارگونوميک فضاي راننده براي شما کنترل راحت همراه با کلاس بالايي از راحتي را فراهم مي آورد. در وسط نمايشگر سرعت و دور موتور يک صفحه سوپرويژن 4.3 اينچي رنگي TFT-LCD تعبيه شده که اطلاعات کاملي از خودرو را به نمايش مي گذارد. ضمناً، کشوي کنسول کف با کنار زدن درب آن به شما اجازه قرار دادن وسايل ضروري را به راحتي مي دهد. همچنين کنسول وسط که به صورت کشويي براي قرار گيري دست بر روي آن درست شده استکه کمک زيادي به راحتي راننده در سفرهاي طولاني مدت مي کند.
در 365 روز سال در اين خودرو احساس راحتي و آرامش کنيد
در 365 روز سال در اين خودرو احساس راحتي و آرامش کنيد
يک سيستم تهويه مطبوع پيشرفته به معناي راحتي سرنشينان خودرو در هر سفري دور دنياست. گرمکن فرمان و صندلي، گرماي مورد نياز در روزهاي سرد را بهمراه مي آورد. اين تهويه مطبوع در روزهاي گرم سال هواي خنکي مطبوعي در کابين خودروفراهم مي آورد. سيستم ضد بخار به طور اتوماتيک فعال مي شود. وقتيکه بخار را روي شيشه هاي حس کند و سيستم يونيزه کردن هوا چک مي کند که هواي پاک و بي بو در داخل کابين بچرخد.