en
 

ویژگی ها

نیروی غافلگیر کننده برند کیا یکی از جدیدترین و هیجان انگیزترین قدرت ها در دنیای اتومبیل در خصوص توانایی تغییرات است و ما آماده ایم که احساس و فکر شما در خصوص رانندگی را تغییر دهیم. فراتر از این قول می دهیم که رانندگی لذت بخشی برای مشتریان را در سراسر دنیا تضمین کنیم.نیروی غافلگیر کننده
نیروی غافلگیر کننده
با سبک جوانگرایانه و پویا و با استفاده از آخرین تکنولوژی ها، خودروهای کیا به سمت دنیای امروزی رو کرده و نیروی شگفت انگیزی ارائه می دهند. از پیکانتو به موهاوی، کیا محصولات سدان، SUV، MPV ارائه داده است که نه تنها کاربردی و شیک هستند بلکه شادابی یک رانندگی راحت را ایجاد می کنند. نگاه خودتان را روی کیا متمرکز کنید چرا که بهترین محصولات ما در حال آماده شدن هستند.
چراغ های ترمز عقب LED
چراغ های ترمز عقب LED
چراغ های ترمز عقب این خودرو در مدل EX بصورت LED عرضه شده است که سرعت بالاتر و عملکرد سریعتری در کنار مصرف انرژی پایین تر دارد.
شبکه جلو پنجره
شبکه جلو پنجره
با الهام از روح طراحی سایر مدل های کیا، جلو پنجره این خودرو با ظاهری قدرتمند طراحی شده است.
نهایت لذت رانندگی با کیا سورنتو
نهایت لذت رانندگی با کیا سورنتو
با ارائه تکنولوژی های پیشرفته برای راننده و سرنشین ها، محصول جدید کیا سونتو در زمره SUV های امروزی قرار گرفته است. لذت رانندگی بستگی به فضای مناسب و دلفریبی دارد که سورنتو با فراهم آوردن این امکانات روز شما را با لذت وصف ناشدنی همراه می کند.
طراحی عالی برای همه
طراحی عالی برای همه
ظاهر صیقلی و چالاک آن، خودرویی لوکس با تکنولوژی بالا را معرفی می کند که عملا تعادلی فوق العاده بین نسبت ها ایجاد کرده است. دینامیک پیشرفته، هندلینگ خاص این خودرو، ارتباط صحیح اجزای مختلف آن از این خودرو پکیجی فریبنده ساخته است که تقاضای مشتری برای رسیدن به سبک زندگی مدرن را هدایت می کند.
موتور 4 سیلندر 16 سوپاپ GDI
موتور 4 سیلندر 16 سوپاپ GDI
موتور استفاده شده در این خودرو با توجه به توزیع مناسب گشتاور در دورهای مختلف در کنار گیربکس که به خوبی با موتور کوپل شده است ، در تمامی شرایط رانندگی شما را مایوس نمی کند.
فضای وسیع بار
فضای وسیع بار
خودروی سورنتو برای قابلیت های عملی طراحی شده است، بطوری که وقتی نیاز به حمل و نقل بار داشته باشید به کمک شما می آید. فضای داخلی صندوق بار آن به خوبی برای بارهای بزرگ نیز قابلیت دارد. برای هر چیزی که قابلیت گذاشتن در داخل ندارد از باربند سقفی استفاده می شود.

گالری

سورنتو میراث کار سختی است که آن را به یک نمایش بزرگ تبدیل کرده است. با بهبود سبک طراحی خودرویی برای تمام فصول معرفی گردیده است.