en
 

ویژگی ها

ظاهری هدفمند و پیچیده برای کیا سورنتونیروی غافلگیر کننده
نیروی غافلگیر کننده
با کیا سورنتو برای رسیدن به اهدافتان مطمئن تر برانید
چراغ ترمز و LED عقب
چراغ ترمز و LED عقب
هر دو اين چراغ ها در محفظه چراغ عقب قرار دارند و به عنوان EX آپشن وجود دارد . LED ها روشنايي بيشتر و طولاني مدت تري را ايجاد كرده و راندمان بيشتري نسبت به چراغ هاي حبابي دارند.
شبکه جلو پنجره
شبکه جلو پنجره
جلو پنجره متاليك روشن EX، جلو پنجره این خودرو با ظاهری قدرتمند طراحی شده است.
کسب جایزه بالاترین سطح از کیفیت اولیه در سال 2017 از موسسه JD Power
نهایت لذت رانندگی با کیا سورنتو
نهایت لذت رانندگی با کیا سورنتو
با ارائه تکنولوژی های پیشرفته برای راننده و سرنشین ها، محصول جدید کیا سونتو در زمره SUV های امروزی قرار گرفته است. لذت رانندگی بستگی به فضای مناسب و دلفریبی دارد که سورنتو با فراهم آوردن این امکانات روز شما را با لذت وصف ناشدنی همراه می کند.
ظاهر صیقلی و چالاک
ظاهر صیقلی و چالاک
خودرویی لوکس با تکنولوژی بالا، که عملا تعادلی فوق العاده بین نسبت ها ایجاد کرده است. دینامیک پیشرفته، هندلینگ خاص این خودرو، ارتباط صحیح اجزای مختلف آن از این خودرو پکیجی فریبنده ساخته است که تقاضای مشتری برای رسیدن به سبک زندگی مدرن را هدایت می کند.
موتور 4 سیلندر 16 سوپاپ GDI
موتور 4 سیلندر 16 سوپاپ GDI
موتور استفاده شده در این خودرو با توجه به توزیع مناسب گشتاور در دورهای مختلف در کنار گیربکس که به خوبی با موتور کوپل شده است ، در تمامی شرایط رانندگی شما را مایوس نمی کند.
بدنه با فولاد مقاوم (AHSS)
بدنه با فولاد مقاوم (AHSS)
در ساخت خودرو سورنتو از 53% فولاد با مقاومت بالا (AHSS) براي ايجاد قدرت بدنه استفاده شده است، اين امر باعث سفتی بیشتر و پیچش و وزن کمتر بدنه و بهره وری بهتر سوخت خودرو می شود.

گالری

سورنتو میراث کار سختی است که آن را به یک نمایش بزرگ تبدیل کرده است. با بهبود سبک طراحی خودرویی برای تمام فصول معرفی گردیده است.