en

خودروهاي مفهمومي

خودروهاي مفهومي

سال 2018

يک تجربه دلپذير، ساختن خودرويي است که از تخيلات ما به واقعيت برسد

خودرو مفهومي SP

کيا، خودرو مفهومي خود را با نام SP که براي حضور در نمايشگاه Auto Expo، 16 مدل خود را در نمايشگاه به معرض ديد عموم گذاشت.

سال 2017

يک تجربه دلپذير، ساختن خودرويي است که از تخيلات ما به واقعيت برسد.

خودرو مفهومي پروسيد

خودرو مفهومي پروسيد يک ديدگاه جسورانه براي عضو بالوه از نسل بعدي خانواده سيد ارائه مي دهد.

سال 2017

يک تجربه دلپذير، ساختن خودرويي است که از تخيلات ما به واقعيت برسد.

خودرو مفهومي پروسيد

خودرو مفهومي پروسيد يک ديدگاه جسورانه براي عضو بالوه از نسل بعدي خانواده سيد ارائه مي دهد.

سال 2014

يک تجربه دلپذير، ساختن خودرويي است که از تخيلات ما به واقعيت برسد.

خودرو KX3

خودرو مفهومي KX3، ترکيبي ازخوط و نماي يک خودرو SUV همراه با ويژگي هاي اسپرت، طراحي کوپه مانند شيشه هاي خودرو، اسپويلر کوچک عقب، خطوط قوي عضلاني در کناره هاي خودرو و گلگيرهاي برجسته تشکيل شده ابود. زبان اصلي طراحي خودروهاي کيا به نام دماغه ببر در اين خودرو به صورت کروم مات در جلوي خودرو قرار گرفته بوده است که در کنار اين جلو پنجره، چراغ هاي LED خودرو، خودنمايي مي کرد،​اين خودرو ارتفاع بالايي از سطح زمين داشته است و به طور کاملا مشخصي ويژگي هاي چهارچرخ محرک خودرو را چه در داخل و چه در خارج جاده نشان مي داد. با توجه به نحوه طراحي و ظاهر اسپرت جمع و جور خودرو اين خودرو نويد بخش، سطح بالايي از طراحي و رانندگي لذت بخش است.

خودرو GT4 استينگر (KCD-10)

خودرو GT4 استينگر، يک خودرو اسپرت کوپه محرکه عقب بود که بر اساس زبان آينده طراحي کيا شکل گرفته بود. تمرکز اصلي در طراحي اين خودرو ب روي کاهش وزن، افزايش قابليت هاي کاربردي خودرو و رسيدن به هدف نهايي رانندگي جذاب بوده است. خودرو استينگر GT4، معرف فلسفه طراحي کيا موتورز بر مبناي سادگي و جذابيت طراحي است که توانسته جايزه مسابقات جهاني IDEA 2014 را به دست آورد.

سال 2013

يک تجربه دلپذير، ساختن خودرويي است که از تخيلات ما به واقعيت برسد.

خودرو (Provo (KED-9

اين خودرو با طراحي عضلاني کوپه مانند و بصورت هاچبک با ترکيب يک موتور توربو شارژ بنزيني و يک موتور برقي هوشمند توانست يک خودرو هوشمند هيبريد را که نشان دهنده ديدگاه آينده کيا موتورز به اين خودروهاي سگمنت B هست را نشان دهد.

خودرو کراس  KCD-9 )GT)  

اين خودرو يک خودروي CUV لوکس مفهومي بود که داراي مشخصه هاي طراحي جذاب و زيبايي بوده است که در کنار سيستم هيبريد به عنوان يک خودرو چهارچرخ محرک معرفي شد. سيستم هيبريدي که در اين خودرو استفاده شده بود به صورت ترکيبي قدرتي برابر با 400 اسب بخار و حداکثر گشتاور 700 نيوتن متر را در اختيار راننده قرار مي داد که در کنار اين بالاترين کارائي مصرف سوخت و پايين ترين ميزان توليد CO2 را داشته است. ازديگر ويژگي هاي اين خودرو، مجهز بودن به گيربکس 8 سرعته اتوماتيک و کنترل الکترونيکي چهارچرخ خودرو بوده است.

خودرو KED-10) Niro)

بعنوان يک کراس اوور با نيم نگاهي به بازار خودروهاي کوچک ( سگمنت B) اروپا مطرح شده است. خودرو نيرو حسي از لوکس بودن با استفاده از قالب هاي مختص کيا در قسمت جلو پنجره ( پوزه ببر) و چراغ هاي جلوي پهن و درهاي پروانه اي که معمولا در ماشين هاي لوکس و هاص استفاده ميشود را ارئه ميدهد.

خودرو KND-7) CUB )

خودروي کاب، يک کوپ 4 در شهري است که تاکيد زيادي بر کيفيت رانندگي و عملکرد دارد. در قسمت جلو علامت مشخصه طراحي يعني جلوه پنجره پوزه ببري نمايان و براي نحستين بار با دو لامپ LED براي چراغ هاي جلو ،خود را  به نمايش ميگذارد. اين خودرو حسي سرشاري از حجم با طراحي منحصر بفرد درب موتور با ويژگي هاي خاص يک خودرو کوچک با ظاهري برجسته را تداعي مي کند.

سال 2012

يک تجربه دلپذير، ساختن خودرويي است که از تخيلات ما به واقعيت برسد.

خودرو (Track’ster(KCD-8

اين خودرو يک CUV​، 3 درب است که براي شرايط سخت، پر تحرک و عملکرد قدرتي طراحي شده است. رنگ هاي سفيد و نارنجي اين خودرو به راحتي توجه شما را جلب خواهد کرد.

سال 2011

يک تجربه دلپذير، ساختن خودرويي است که از تخيلات ما به واقعيت برسد.

خودرو (Kia GT(KED-8

اين خودرو از روي ايده يک خودروي بزرگ سفري الهام گرفته شده است که مي تواند هم بعنوان يک سدان اسپرت لوکس و هم خودرويي با عملکرد بالا که براي محدوده وسيعي از سفرهاي جاده اي مناسب مي باشد. جلو پنجره برگرفته از فلسفه کيا و ظاهر قدرتمند LED چراغ هاي جلو در هماهنگي با هارموني اين خودرو نمايشي از بزرگي، برجستگي و عضلاني بودن دارد.

خودرو (NAIMO(KND-6

اين خودرو يک خودروي برقي است که حس پايداري و لوکس بودن را با وجود داشتن تعدادي از الگوهاي طراحي خاص که شمل درب موتور کوتاه از شکل مستطيلي و زه هاي منحصر به فرد که دور شيشه جلو را احاطه کرده است، ارائه مي دهد. شارژ باتري هاي اين خودرو در صورتيکه از برق خروجي خانه استفاده شود، 5 ساعت طول مي کشد ولي با سيستم مخصوص شارژ سريع مي توان تنها در 25 دقيقه باتري ها را شارژ کرد.

خودرو (KV7(KCD-7

به عنوان يک خودرو مدرن و به روز به نظر مي آيد، خودروي مفهومي KV7 ترکيب شده از يک ميني ون با يک SUV اسپرتي است که اين تصور را که ون ها فقط خاص حمل خانواده مي باشند را به چالش مي کشد. اين خودرو جايزه جهاني IDEA سال 2011 را دريافت کرده است.

سال 2010

يک تجربه دلپذير، ساختن خودرويي است که از تخيلات ما به واقعيت برسد.

خودرو (POP (KED-7

يک خودروي مفهومي برقي است که هيچگونه آلايندگي ندارد که نمايشگر ديدگاه کيا براي حمل و نقل شهري در آينده مي باشد. مشخصه هاي غيرمعمولي اين خودرو که شامل طراحي پنجه هاي کناري و حس تکنولوژي بالاي جلو پنجره و طراحي نقطه اي آن و چراغ هاي عقب مي باشد.

خودرو (Ray (KCD-6

اين خودرو مفهومي نخستين خودروي هيبريد شرکت کيا است که ظاهري آينده نگر را با تکنولوژي سبز و دوستدار محيط زيست جديد در هم آميخته است. طراحي آن بر اساس سبکي وزن و استحکام مناسب و با ساخت از مواد قابل استفاده مجدد مي باشد. اين خودرو تعريفي مجدد از چگونه بودن يک خودروي اقتصادي مناسب مي باشد. ظاهري مدرن و تکنولوژي هاي سبز و پاک بصورت کامل در بدنه خودرو تعبيه شده است.

سال 2009

يک تجربه دلپذير، ساختن خودرويي است که از تخيلات ما به واقعيت برسد.

خودرو (Kia N° 3(KED-6

اين خودرو تمامي الگوها و استحکام و توانايي يک MPV در کلاس خودروهاي شهري کوچک همه کاره را داراست که ترکيبي از قابليت حرکت به روز با الگوي خاص و شخصي آن است. شيشه سقفه پانوراما بزرگ اين خودرو مستقيماً تا بيرون شيشه جلو کشيده شد تا ديدي عالي براي سرنشينان فراهم آورد.

خودرو (Soul’ster (KCD-5

خودروي مفهومي Soul’ster بر پايه خودروي سول به عنوان يک خودروي MPV ، 4 صندلي است که با سقف بازشو کنواسي مجهز شده است. براي دو منظور اسپرتي و چالاک بودن طراحي شده و تحرک را به جواناني که به دنبال هيجان هستند عرضه مي کند. سازمان رسانه اتومبيل جنوب شرقي ايالات متحده آمريکا، Soul’ster را کاميون مفهومي سال 2009 نامگذاري کرده است.

سال 2008

يک تجربه دلپذير، ساختن خودرويي است که از تخيلات ما به واقعيت برسد.

خودروي KED-5

طراحي شده است تا يک تصوير بيروني از راحتي و مناسب بودن را عرضه کند حتي يک روکش چرمي طرح قديمي و زنده بر روي درب موتور کار شده است، قدرت، تا شدن سقف و پنل صندوق عقب بعلاوه داشبورد و درهاي زيبا و زمان عالي ظاهري کاملاً مناسب را ارائه مي دهد. صندلي ها و پنل هاي داشبورد طوري طراحي شده اند که احساس سادگي و مدرن بودن را توامان انتقال دهند.

خودروي KOUP(KCD-4)

خودروي مفهومي KOUP تحول و شکل و شمايل آينده شرکت کيا را نشان مي دهد. ظاهر ساده، برجسته و هجومي بيروني توسط ايده آل گرايي و طراحي ابريشمي داخلي شکل گرفته است. طرح ساده گرايي و براق آن باعث ارائه ويژگي هاي يک خودرو اسپرتي و ظاهري عالي شده است.

سال 2007

يک تجربه دلپذير، ساختن خودرويي است که از تخيلات ما به واقعيت برسد.

خودروي Kee (KED-4)

توسط مرکز طراحي اروپاي شرکت کيا توسعه يافته است. خطوط کلاسيک اين خودرو، نمايي روشن از طراحي هاي آينده خودرو در شرکت کيا دارد. به عنوان بخشي از طراحي قوي ناحيه جلو مي توان به چراغ هاي جلويي خيره کننده و سيستم LED دنبال کننده چشمي اشاره کرد. رينگ هاي بزرگ 20 اينچي، فاصله محوري زياد و ارتفاع تماس پايين تر خودرو با جاده از جمله ساير مشخصه هاي آن است.

خودروي KND-4

متعهد به اهداف کيا که توانايي و هيجان را به رخ مي کشد. خودروي KND-4 نمايشي از پويايي و مشخصه هاي قدرتمند است که بي همتايي قوي را نشان مي دهد. خودرويي است که براي جاده هاي عالي و خاکي طراحي شده است. اين خودرو پرتکاپو بودن شخصيت راننده را بيان مي کند.

خودروي Ex_cee‘d(KED-3)

اسپرتي و مطابق با مد روز، اين خودرو يک خودروي کوچک هاچ بک است توسط مرکز طراحي اروپايي کيا ساخته شده است. نمايشي از سقف تاشو رومانتيک و سنتي آن به تصوير اسپرتي بودن آن کمک مي کند.

خودروي Kue(KCD-3)

اين خودرو يک خودرو آينده نگر کراس اوور است که ترکيبي از سخت کاري و اسپرتي بودن يک SUV را داراست و راحتي يک سدان را نشان مي دهد. بدنه تميز آن که جلوه گري از خودروي سدان است به همراه مشخصه هاي خاص خطوط تصويري از تکنولوژي بالاي به کار رفته را نشان مي دهد.

 

سال 2006

يک تجربه دلپذير، ساختن خودرويي است که از تخيلات ما به واقعيت برسد.

خودروي (Pro_cee‘d (KED-2

ساخته شده توسط مرکز طراحي اروپايي شرکت کيا است. اين خودروي کوچک 3 درب مفهومي نمايشي از آينده خودروهاي هاچ بک کوچک مي باشد. مشخصات ذاتي اين کوپه با حداکثر ظاهر اسپرتي در آميخته است.

خودروي (Cee‘d(KED-1

اين خودروي مفهومي يک خودروي کوچک 5 درب است که يکي از محبوب ترين بخش هاي بازار خودروي اروپا را شامل مي شود. بر اساس استراتژي شرکت کيا مدل ED در کارخانه اسلواکي توليد شده است. مقصود از اين خودرو نمايش مشخصه هاي ذاتي طراحي جديد شرکت کيا مي باشد. شکل بيروني آن خطوط جاري از بين اشکال قوي را نشان داده در حاليکه در قسمت داخلي حس قوي از رنگ ها خلق شده است.

خودروي (Soul(KND-3

با همکاري مرکزي طراحي کاليفرنياي شرکت کيا و مرکز طراحي ناميانگ طراحي شده است. اين خودرو نمايشي از اثرات شگرف شرکت کيا براي آوردن زندگي و حيات در داخل خودرو است. طراحي بدنه ترکيبي از عملکرد عالي خطوط مستقيم و منحني است که باعث بردن جايزه جهاني طراحي گرديد، ظاهر الهام بخش SUV، اسپرتي و بيروني برجسته آن از مهمترين موارد طراحي آن است.

سال 2005

يک تجربه دلپذير، ساختن خودرويي است که از تخيلات ما به واقعيت برسد.

خودروي (Multi S (KND-2

خودروي Multi S ترکيبي از توانايي هاي يک MPV و SUV است. حرف “S” در نام اين خودرو نشاندهنده اسپرتي، جادار و هوشمند بودن آن است. نماي جلوي آن نمايشي از پويايي و مدرن بودن است در حاليکه نماي عقب جلو سادگي و جادار بودن را تداعي مي کند.

خودروي (MESA(KCD-2

اين خودروي مفهومي دوام و حس جاداري مناسب يک SUV را توامان در خودرو جمع کرده است تا نيازهاي مشتريان آمريکاي شمالي را در مورد يک SUV برآورده سازد. ديگر موارد مهم گيربکس اتومياتيک تعبيه شده در خودرو است که با توجه به شرايط جاده نيروي رانندگي را به چرخ ها انتقال مي دهد. همچنين سيستم کمک کننده استارت در سربالايي از به عقب برگشتن خودرو در هنگامي که چرخ ها در سطح ناهموار هستند جلوگيري مي کند.

سال 2004

يک تجربه دلپذير، ساختن خودرويي است که از تخيلات ما به واقعيت برسد.

خودروي (Mojave (KCV-4

اين خودرو به عنوان خودرويي که تحت تاثير ظاهر يک SUV کامل مي باشد. شناخته شده است. طراحي آن با ظاهر قوي و ساده تقويت شده و با جادار بودن برجسته گرديده است. با صندوق عقب جادار و راحت آن و همچنين استفاده زياد از قطعات آلومينيومي و پلاستيک بر روي درب ها مي توان آن را با مدل هاي لوکس خودرو مثل رولز رويس مقايسه کرد.

خودروي Kia Sport(KND-1)

اين خودرو، مدل اسپرتي خودروي ريو هاچ بک است، براي جذاب تر بودن طراحي شده و ويژگي اسپرتي آن بارز است. فضاي داخل خودرو با استفاده از تمام فضاهاي ممکن به حداکثر رسيده است.

سال 2003

يک تجربه دلپذير، ساختن خودرويي است که از تخيلات ما به واقعيت برسد.

خودروي KCV-3

اين خودرو نسل بعدي خودروهاي کوچک کوپه با موتور 2 ليتري مي باشد که براي نسل “Y” مشتريان طراحي شده است. با تمرکز بر سبک سنشوال  و با استفاده از دستگاه هاي IT طراحي شده و خودرو داراي جلو پنجره است که شباهت به ورودي موتور هواپيما دارد. همچنين چرخ هاي بزرگ قوسي جلوه اي خاص از نماي جانبي به آن مي بخشد.

خودروي KCD-1

توسط مرکز طراحي آمريکا کيا طراحي شده و يک کراس اوور SUV را با تکيه براي لذت از رانندگي و کاربردي آن معرفي مي کند. ظاهر پوياي يک خودروي سدان اسپرتي و فضاي مناسب براي سرنشينان و صندق عقب باعث تمجيد زياد رسانه ها و عموم شده است.