en

اكو(محيط زيست)

درباره تحرکات درحوزه محیط زیست

فعالیت های ما را در راستای رسیدن به آینده پایدار می باشد

بهترین برند جهانی پاک و سبز

شرکت کیاموتورز رتبه 35 را در سال 2014 در زمره بهترین برندهای پاک سبز جهانی به دست آورده است.

این بدین معناست که شرکت کیا ستاره ای جدید درحوزه برندهای خودرویی جهان از لحاظ دوستدار محیط زیست است.

شرکت کیا مدیریت محیط زیست را به عنوان جلودار استراتژی مدیریت برند خودش در کنار تاکید بر مدیریت کیفیت و طراحی از سال 2006 قرار داده است.

نشانه های تحرکات در حوزه محیط زیست

برند اصلی

شرکت کیاموتورز بر اساس تعهد شرکت برای ساخت خودرویی با آلایندگی صفر، اولین خودروی دوستدار محیط زیست خود را در سال 2009 رونمایی کرد. در سال 2012 ما خودروی اکو جدید خود را توسعه دادیم و شکل و شمایل جدید با ارائه خطوط منحنی توانست آینده نگری و دوستدار محیط زیست بودن را به تصویر بکشد. محیط زیست سبز رنگ منحصر بفرد برای علامت جدید می باشد. این علامت برای کامل کردن یک طرح عالی و توسعه وسعت دید انتخاب شده است.

ترکیب پویایی ، محیط زیست، حاکی از تکنولوژی و اقتصاد می تواند واژه پویایی محیط زیست (اتومبیل با حرکت پایدار) را بوجود آورد که تعهد شرکت برای ایجاد همکاری های متقابل برای مردم و محیط زیست جهان را نماد سازی می کند.

زیر برند

با معرفی خودروی هیبرید FORTE در سال 2009 شروع گردید، اما اپتیما هیبرید و RAY (خودروی برقی) در سال 2011 و کادنزا هیبری را در سال 2013 رونمایی کردیم.

به علاوه کیا برنامه ریزی لازم را برای رونمایی سول EV برای سال 2014 انجام داد. پیشتر تست رانندگی موهاوی (خودرو با سوخت سلول برقی) در سال 2008 انجام شده بود.

چه مقدار فاصله با توسعه خودروهای دوستار محیط زیست داریم؟

شرکت کیاموتورز بر روی موارد مورد استفاده عمومی ، قطعات کلیدی و زیست محیطی تمرکز کرده است و بصورت خستگی ناپذیر ابداعات را در بخش R&D برای هدایت تولید نسل بعدی خودرو زیست محیطی در بازار پیگیری می نماید.

با انجام اینکارها ما میتوانیم بالاترین سطح رقابت جهانی را حفظ کنیم تا توانایی لازم را برای فراهم آوری سریع محصولات رقابتی برای هر بازاری که تقاضا در آن وجود دارد را ارائه دهیم.

2- خودروی برقی

  • باتری 27 کیلووات ساعت
  • فقط با یک موتور برقی رانده می شود

1- هیبرید

  • باتری 9/. –8 کیلووات ساعت
  • توسط یک موتور بنزینی یا دیزلی و موتور برقی رانده می شود

4 -خودروی برقی با سوخت سلولی

  • باتری 9/. –8 کیلوولت ساعت
  • با یک موتور برقی رانده می شود
  • برق آن از هیدروژن و اکسیژن تولید می شود

3- هیبرید PLUG-IN

  • باتری 4 تا 16 کیلووات ساعت
  • توسط یک موتور بنزینی یا دیزلی و یک موتور برقی رانده می شود