en

آينده

سيستم هوشمند رانندگي خودکار

سيستم هوشمند رانندگي خودکار چيست؟

Drive wise خودروهاي هوشمندي هستند که خطرهاي احتمالي ناشي از خطاها ي انساني را تا حد زيادي کاهش خواهند داد. هم چنين اين تکنولوژي نحوه ي تعامل انسان ها با خودروها را به طور کامل تغيير خواهد داد.

سيستم پيشرفته ي کمک راننده ADAS، امکان تجربه رانندگي به دور از استرس را در بين خطوط اتوبان هاي شهري بدون هيچ خطايي را مي دهد

نشانه های تحرکات در حوزه محیط زیست

سيستم Drive Wise به دنبال يک رانندگي هوشمند است.

1-در جهت رعايت ايمني پيشرفته با تشخيص خطرات احتمالي در اطراف وسيله نقليه و جلوگيري از وقوع خطرهاي احتمالي از طريق هشدارهاي بصري و مداخله بهينه در رانندگي .

2-در اختيار قرار دادن اطلاعات سفارشي، در مقابل رانندگي خسته کننده و آزار دهنده ، تضمين استقلال راننده و ارائه راحتي و آرامش بر اساس درک محيط اطراف و نوع رانندگي براي راننده خودرو مي باشد.

3-در جهت حمايت از رانندگي مقرون به صرفه با توجه به زمان و پول راننده و در نتيجه آن افزايش کيفيت زندگي است.

داستان برند

رانندگي هميشه يک تجربه لذت بخش و خوشايند نيست. يک رفت و آمد روزانه با وجود ترافيک هاي زياد مي تواند يک کار پر استرس باشد.

همچنين زماني که به مقصدتان رسيديد، پيدا کردن يک جاي پارک مناسب مي تواند ايجاد زحمت کند. در فضاهاي محدود، ايجاد ضربه يا خراش بر روي خوردو ممکن است چنين ناراحتي ها و پيش آمدهاي ناگوار مواردي است که ممکن است براي يک راننده در طول دوره رانندگي اش پيش بيايد.

زماني که با اين مسائل روبه رو مي شويد، از خودتان مي پرسيد. “راه ديگري وجود ندارد”؟ رانندگي خودران Drive Wise کيا جواب شماست.

اين سيستم، در جاده هاي پر ترافيک و شلوغ بدون آنکه نياز باشد پدال ترمز را فشار دهيد به طور اتوماتيک ترمز مي کند. و با استفاده از سنسور به سرعت و به راحتي در جاده هاي باريک، خودرو را پارک مي کند.

همچنين خودروهايي که از اطراف نزديک مي شود را تشخيص مي دهد و با اشاعه نور به صورت خودکار و با به صدا در آمدن آلارم هوشدار ايمني را افزايش مي دهد.

سيستم Drive Wise تجربه ي يک رانندگي لذت بخش و سفري ايمن را تضمين مي کند، و جنبه هاي لذت بخش رانندگي را بدون کوچک ترين ناراحتي بر مي گرداند.

چه مقدار فاصله با توسعه خودروهای دوستار محیط زیست داریم؟

شرکت کیاموتورز بر روی موارد مورد استفاده عمومی ، قطعات کلیدی و زیست محیطی تمرکز کرده است و بصورت خستگی ناپذیر ابداعات را در بخش R&D برای هدایت تولید نسل بعدی خودرو زیست محیطی در بازار پیگیری می نماید.

با انجام اینکارها ما میتوانیم بالاترین سطح رقابت جهانی را حفظ کنیم تا توانایی لازم را برای فراهم آوری سریع محصولات رقابتی برای هر بازاری که تقاضا در آن وجود دارد را ارائه دهیم.

رسالت و فلسفه برند

شرکت کيا موتورز قصد دارد خودروهاييي توليد کند که نه تنها براي راننده ، بلکه براي ديگر سرنشينان و حتي راننده هاي ديگر نيز راحتي و ايمني را به همراه خواهد داشت. اين سيستم راحتي را براي راننده وقتي  در شرايط ويژه و خاص قدر دان و به صورت اتوماتيک اطراف خودرو را تجزيه و تحليل مي کند و در زمان مورد نياز به کمک راننده مي آيد.