en

فن آوری

فناوري

خودروهاي ما هوشمند تر و ايمن تر شده اند

Head-Up Display

سيستم Head-Up Display قابلیتی است که می تواند اطلاعات کیلومتر خودرو را روی شیشه خودرو نمایش دهد و در نتيجه آن شما می توانید با خیال راحت رانندگی کنید و مجبور نیستید دور از دیدگاه خود را نگاه کنيد.

صفحه نمایش های فول سايز TFT LCD

يکي از تکنولوژي هاي کاربر پسند خودروهاي داراي LCD 12.3 اينچي است که نمايش رنگي از اطلاعات براي داشتن رانندگي ايمن و راحت تر را به نمايش مي دهد.

سیستم دوربین فضای اطراف خودرو

چهار دوربین که در خارج از اتومبیل نصب شده است و کمک مي کند تا بتوانید خودرو خود را به راحتی و در فضای محدودی پارک کنید.

سيستم کمکي نگهداري خودرو در بين خطوط (LKAS)

با استفاده از دوربین جلو، خطوط رانندگي قابل تشخيص ات و در زمان هاي مورد نياز در صورت خارج شدن از خطوط با هشدارهاي بصري و همچنين به صدا در آمدن لارم و کنترل فرمان در جهت رانندگي ايمن و مطمئن را ايجاد مي کند

سيستم هشدار به هوشياري راننده (DAA)

اين سيستم بدين گونه عمل مي کند که، وقتي تشخيص دهد راننده خواب آلود و خسته است، يک پيغام پاپ آپ و يک صداي هشدار جهت هشياري راننده و خارج شدن از خواب آلودگي را اعلام مي دارد.

سيستم تشخيص نقطه کور (BSD)

در صورت فعال بودن اين سنسور، هنگام تغییر خط در صورت وجود اتومبیل در کنارتان، به شما هشدار می‌دهد. نحوه هشدار بدین گونه است که بر روی آینه چراغی روشن می‌شود و سپس یا بوق می‌زند و یا فرمان را می‌لرزاند. اگر قصد تغییر خط نداشته باشید (هیچ سیگنال چرخشی وجود نداشته باشد)، نور هشدار به‌صورت پیوسته روشن می‌مانند ولی فلاش نزده و صدایی را از آن نمی‌شنوید.

سيستم ترمز اضطراري اتوماتيک AEB

از طريق سيگنال هاي دوربين جلو به سرعت و در کمتر از چند ثانيه در زماني که خودرو در سرعت بالاست و با يک مانع روبرو مي شود با ترمزگيري اتوماتيک، خودرو را کنترل مي کند و از درهم شکستن و له شدن ماشين و وقوع حادثه به صورت اتوماتيک جلوگيري مي کند.

سيستم راهبري

بر پايه فناوري اطلاعاتUVO  و سرويس هاي آن ها اجازه دريافت محدوده وسيعي از اطلاعات را در خودرو خود مي دهد و به صورت مرکزي دستگاه هاي مولتي مد، به صورت متفاوت عمل مي کنند تا رانندگي راحتي بريا شما ايجاد گردد.

راهبري DIS

با يک پروسسر Atom Intel و يک هارد SSD تجهيز شده است. اين سيستم راهبري اطلاعات محلي را بر روي يک صفحه نمايشگر 9.2 اينچي نمايش مي دهد و اجازه دسترسي و کار به صورت راحت را مي دهد.

ورود داده با صفحه لمسي

شما مي توانيد اطلاعات متني را با استفاده از صفحه لمسي وارد کرده که اين کار به کمک کليدها و دکمه هاي لمسي انجام مي پذيرد.

.

Jukebox
با اين سيستم، موزيک،ويدئو و تصاوير ذخيره شده در فلش مموري USB را مي توان به مموري دستگاه براي پخش و ديدن آن انتقال داد. هنگامي که موسيقي پخش مي شوند، جزئيات هر کدام که شامل عنوان، خواننده آلبوم و ژانر آن است نمايش داده مي شود.

NVH – ما صداهاي مزاحم و ارتعاش را به تجربه اي دل انگيز تبديل مي کنيم

صداي مزاحم و ارتعاش اثر شديدي در مورد احساس ما در طول رانندگي دارد. با اين تکنولوژي از ارتعاشت عبور کرده و سعي مي کنيم فضاي رضايت بخشي در خودرو براي شما ايجاد کنيم.

تکنولوژي که باعث مي شود خودرو شما بي صداتر شود

بزرگ ترين منبع صداي مزاحم از موتور خودرو ناشي مي شود. کيا دستگاهي ايجاد و استفاده مي کند تا به صورت مطمئن موتور را محکم بسته و صداي مزاحم و ارتعاشات تا حد ممکن کاهش يابد.

تکنولوژي کاهش صداي مزاحم از بدنه

بدنه خودرو سوراخ هايي براي نصب اجزاء مونتاژ دارد که از طريق آن ها صدا قابليت انتقال دارد. ما تعداد و اندازه سوراخ را براي به حداقل رساندن تاثير صدا کاهش داده ايم

مواد جاذب صدا و ايزوله کننده

ما از کفپوش ها ي جاذب صدا در خودروهاي خود استفاده مي کنيم تا از ورود صداي برخورد تايرها با جاده به داخل خودرو جلوگيري کنيم. همچنين اصلاحاتي در شکل برخي قسمت هاي بدنه مثل آييينه بغل ايجاد کرديم تا صداي مزاحم که توسط برخورد باد با بدنه ايجاد مي شود، کاهش يابد.

تکنولوژي کاهش صداي مزاحم از بدنه

بدنه خودرو سوراخ هايي براي نصب اجزاء مونتاژ دارد که از طريق آن ها صدا قابليت انتقال دارد. ما تعداد و اندازه سوراخ را براي به حداقل رساندن تاثير صدا کاهش داده ايم

کنترل صداي فعال براي از بين بردن صدا با صداي ديگر

اين تکنولوژي قادر به تشخيص، فرکانس، مقدار، تن و ساير مشخصات صداي وارد شده به کابين مي باشد و با ايجاد صدايي با همان دامنه و در فاز معکوس نسبت به حذف آن اقدام مي کند. همچنين مي تواند ساختارهاي غير ضروري را براي کاهش صدا به حداقل برساند. که نهايتاً به راندمان  بهتري براي سوخت خواهيم رسيد.

تکنولوژي که صدا را دلپذير تر مي کند

تمام صداهايي که از خودرو شنيده مي شود و شامل درب ها، نشانگرها و اخطار دهنده ها مي باشد را طوري طراحي کرديم که خوشايند براي شنيدن باشد.

سيستم صداي مجازي موتور

اين تکنولوژي در خودروهاي دوستدار محيط زييست بکار رفته است تا با ايجاد صداي مجازي موتور در هنگام فشار روي پدال متوجه شويد که موتور درست کار مي کند

طراحي صداي فعال

اين تکنولوژي به شما اجازه مي دهد که صداهاي متنوعي از موتور دريافت کنيد. شما مي توانيد حالت معمولي، اسپرتي يا بي صدا را انتخاب کنيد.

سيستم صوتي پيشرفته

به محض فشردن دکمه ضبط خودرو، صداي دل انگيز و جذابي از خودرو به گوش مي رسد.